• Новак
Klipsch 7.2 Црна Пепел Систем со 2 RF-7 III Floorstanding Јазик, 1 РК-64 III Центар Говорник, 4 Klipsch RP-250S Опкружувачки Звучници, 2 Klipsch R-112SW Subwoofers

Klipsch 7.2 Црна Пепел Систем со 2 RF-7 III Floorstanding Јазик, 1 РК-64 III Центар Говорник, 4 Klipsch RP-250S Опкружувачки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ќе добиете : 2 Klipsch Црна Пепел RF-7 III Floorstanding Звучници + 1 РК-64 III Центар Звучник + 4 Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници + 2 Klipsch R-112 SW Subwoofers.Klipsch Пакет - Klipsch 7.2 Црна Пепел Систем.RF-7 III во која се Прикажуваат сите нови титаниум компресија возачот, 90x90 компресирани украсениот-гума Tractrix рог, редизајниран bifurcated кабинет, го дадат кошница Cerametallic woofers и завршил во премиум, мебел-одделение дрво дрво.Klipsch RF-7 Home Theater Пакет.Klipsch 7.2 Црна Пепел Систем со 2 RF-7 III Floorstanding Јазик, 1 РК-64 III Центар Говорник, 4 Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници, 2 Klipsch R-112 SW Subwoofers.Ќе добиете : 2 Klipsch Црна Пепел RF-7 III Floorstanding Звучници + 1 РК-64 III Центар Звучник + 4 Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници + 2 Klipsch R-112 SW Subwoofers Klipsch RF-7 III Floorstanding Говорник Кој сите нови титаниум компресија возачот, 90x90 компресирани украсениот-гума Tractrix рог, редизајниран bifurcated кабинет, го дадат кошница Cerametallic woofers и завршил во премиум, мебел-одделение дрво дрво - RF-7 III floorstanding говорник на шампионите легендарниот, висока-перформанси Klipsch звук.Klipsch РК-64 III Центар Говорникот Се легендарниот, висока-перформанси Klipsch звук со РК-64 III центар канал јазик.Се прикажуваат сите нови титаниум компресија возачот, 90x90 компресирани украсениот-гума Tractrix рог, редизајниран bifurcated кабинет, го дадат кошница Cerametallic woofers и завршил во премиум, мебел-одделение дрво дрво - на РК-64 III центар канал говорникот што се обезбедува реално да-живот, предниот ред, кино-квалитет акустика.Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници : Фреквенција одговор : 58-24 Khz +/- 3d BSensitivity : 95d B @ 2.83 V/ 1m Power ракување (континуирано/ врв) : 100 W/400 WNominal отпорност : 8 Ohms compatible Crossover фреквенција : 1500 Hz High фреквенција возач : dual 1-инчен титаниум LTS tweeter со хибридни пресек Tractrix horn Low фреквенција возач : Dual 5.25-инчен cerametallic конус woofers Enclosure тип : Sealed Inputs : Еден задолжителен posts Klipsch R-112 SW Subwoofer : 12-инчен откачи-бакар cerametallic woofer All-дигитален засилувач испорачува 600 w на динамичен power Front-отпуштање слот порта со ексклузивни внатрешни одблесокот technology L/R линија-ниво/ LFE РКА влезови за компатибилност со повеќето receivers Add изборен Klipsch WA-2 безжичен subwoofer комплет за безжични connection Brushed црна полимер дрво кабинет со сатен боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста