• Новак
adidas Stella McCartney Здолниште - Шок Розова

adidas Stella McCartney Здолниште - Шок Розова

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Подемот : Природни.Просечната Должина На Здолниште : 14".Inseam : 3".Целокупната Одговара : Полу-Опремени.Handkerchief полите.Оваа висока waisted, модерен здолниште е и удобно и одличен изглед, што го прави одличен избор за судовите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста