• Новак
2018 Topps Наследство #81 Max Пржени РК Дебитант Картичка Braves Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2018 Topps Наследство 81 Max Пржени РК Дебитант Картичка Braves Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Атланта Braves.Макс Пржени.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози. 2018 Topps Наследство #81 Max Пржени РК Дебитант Картичка Braves Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста