• Новак
BAIFFEI Мини Лепак Пиштол Стапови 7/10mmx150mm, Дома, DIY Смета Транспарентен Топла Лепак Пиштол Рефил Стапови, Сите Намена Двојна Temp Лепак Стапови (Дијаметар : 11mm, Должина : 50PCS

BAIFFEI Мини Лепак Пиштол Стапови 7/10mmx150mm, Дома, DIY Смета Транспарентен Топла Лепак Пиштол Рефил Стапови, Сите Намена

Оценка на стоката:
DEN 664.80

Достапност
Производот е достапен

Сите температури се целосно безбедни за високо, ниско, dual и мулти-температура топла лепак пиштоли;.Флексибилност Со својата голема флексибилност и неверојатна издржливост, тоа може лесно да се стопи и да се почитуваат повеќето површини.Транспарентна и кристално јасна топла лепак да се држи може да обврзници речиси сите материјали, вклучувајќи хартија, метал, пластика, дрво, платно, керамика, пена, чипка, лента, синтетички ткаенини, итн.Овие алатки се многу погодни за детални работат на помали машини за стругови и хоби.Идеален за столари, woodworkers, хобисти, итн.Широк спектар на апликации : овие алатки се идеални алатки за машини, моделирање, фотографија или домаќинство и занаетите производство.Мини Лепак Пиштол Стапови 7/10mmx150mm, Дома, DIY Смета Транспарентен Топла Лепак Пиштол Рефил Стапови, Сите Намена Двојна Temp Лепак Sticks ALL TEMPERATURECompletely Безбедно за високо, ниско, dual и мулти температура топла лепак пиштоли; Должина : 150for мини-големина guns TRANSPARENTNon-токсични, кристално Јасно Топла Лепак Стапови обврзници на речиси сите материјали, вклучувајќи хартија, метал, пластика, дрво, платно, керамички, пена, чипка, лента, синтетички ткаенини, и more FLEXIBILITYEasily се Топи и се Држи до Повеќето Површини со својата Голема Флексибилност и Неверојатно Durability ALL PURPOSEPerfect да го користите дома, канцеларија, или во училиште.Идеален за scrapbooking, изработката, DIY, дрво и училиште projects If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас сум среќен да ви помогне.Ви благодарам многу за вашата поддршка и доверба во нашата продавница!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста