• Новак
Убиец Филтер Замена за Sullair 02250047-734

Убиец Филтер Замена за Sullair 02250047-734

Оценка на стоката:
DEN 1034.40

Достапност
Производот е достапен

Замена Елемент ги исполнува сите спецификации во фит форма и функција за Sullair02250047-734. Со гордост се Направени во САД.Гарантира Ефикасност.Убиец Филтер Производи се произведени тука во САД под строга контрола на квалитетот услови.Сите наши замена филтри и делови се гарантира да се исполнат спецификации на ОЕМ објект во сите погледи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста