• Новак
JXJ Чевли Рек Клупата Бамбус Чевли Складирање Кабинет, 4 Ниво Чевли Складирање Организатор со Фиока, Идеален за Ходникот, Бања, Дневна Соба и Ходникот

JXJ Чевли Рек Клупата Бамбус Чевли Складирање Кабинет, 4 Ниво Чевли Складирање Организатор со Фиока, Идеален за Ходникот,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Оваа складирање кабинет е идеален избор за мебел складирање, уредни и компактен, може да помогне да се организираат и место чевли, и други предмети, може да се користи како вашата спална соба прозорецот или подложка за нозе гардероби или кревет крајот. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】рамката е направен од високо-квалитет на бамбус, кој е тешко, фирма, корозија-отпорни, единствен во структурата, нежни на допир, и меки и се стабилни во боја. 【ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】најмалку од 2 до 5 пара на чевли може да се стави во секое ниво на чевли багажник, Совршен за ходникот, дневната соба, кревет соба, балкон, канцеларија, бања, итн. 【ЛЕСНО се ЧИСТИ И се СОБЕРАТ】 Мазна површина, Со прилог собранието настава и не се потребни никакви посебни алатки.Едноставен и модерен изглед е совршена, како надополнување на било кој постоечки мебел во собата.Совршен за ставање во entryway, ходникот, дневната соба или тремот, да обезбеди уредни изглед во вашиот дом и простор за заштеда на енергија.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : бамбус Димензии : должина * ширина * висина = 59.5/89.5 * 32.5 * 49cm Тежина : 17.5 KG/БЕА 25,5 КГ/33.5 KG Применливи места : коридори, бањи, дневни соби, итн.Пакет се Вклучени : 1 X Чевли Складирање Кабинет (Треба да се состави Забелешка: Треба да имате било какви загриженост, нашата пријателска поддршка на корисниците тим ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста