• Новак
LIANGJUN Порака Одбор Chalkboards Магнетни Јаглен Ретро Двојно Двострано Графити Знак Свадба Магазин, 2 Стилови (Боја : C-А+Б, Големина : 25X50CM)

LIANGJUN Порака Одбор Chalkboards Магнетни Јаглен Ретро Двојно Двострано Графити Знак Свадба Магазин, 2 Стилови (Боја :

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

★користи за да се направи логоа, украси и други употреби, може да се користи како голем дар. ★Материјал : Цврсто дрво (трајни, еколошки), лесен за чистење, само да го избрише тоа. ★Карактеристики : drawable, графити, магнетни мали табла, продавница декорација кафе, течни креда марко и креда за пишување, исто така, може да се поминува. ★големина (должина x височина) : 25 X50 CM (види големината на табелата), #a, #б значи двојно-еднострани пишување. ★Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, директно се продаваат од страна на производителот, за поддршка на повеќе набавки.Бренд : LIANGJUNName : Порака Boardquantity : 1 Use средина : може да се користи насекаде и прилика, како што кујна, градина, роденден, свадба, облека продавница, дневна соба, спална соба, канцеларија, хотел, ресторан, канцеларија, бања, бар или други празнична activitiesfeature : ★Може да се користи насекаде - влезот, контра, облекување маса, маса, итн.★ Користите дома - напишете честитки, оставете пораки, оставете романтична белешки, да биде креативен★ За деца - нека се здобијат со креативност преку сликарството и боја или се практикуваат своите вештини за пишување или ја играат улогата на наставникот★ Во вашиот бизнис - му оддадат почит на вашите клиенти, да им кажете за денешната промоции, ги потсети на вашите надоаѓачки настани★ свадба, роденден или друг празник настани★ Ова е совршена големина со многу пишување области★ Можете да го користите течни маркери или редовни chalknote : ❤Чистење метод : чистење е многу едноставна, само избришете ја❤Овој производ е прирачник за мерење, покажува грешка на 1-3cm големина и фактичката големина.❤Снимање светло, дисплеј ефекти и лични мислења ќе произведе одредена боја разлика, ве молиме да преовладуваат во вид.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста