• Новак
Renekton Батеријата за Leica ДНК Инструменти, TC1102,TC1102C,TC402, TC403, TC405, TC406, TC407, TC802, TC803, TC805, TCR1102C, TCR402, TCR405, TCR405 Моќ, TCR406, TCR406 Моќ, TCR407, TCR702

Renekton Батеријата за Leica ДНК Инструменти, TC1102,TC1102C,TC402, TC403, TC405, TC406, TC407, TC802, TC803, TC805, TCR1102C,

Оценка на стоката:
DEN 2169.60

Достапност
Производот е достапен

Volts-6 V.Тип-Ni-МЗ.Дел No.-Leica GEB121, GEB122. Одговара модел-Leica 400, 700, 800, ДНК инструменти, DNA03/10, GPS500, GS50, GS50 GPS, RCS1100, SR500, SR510, SR520, SR530 GPS, TC1102, TC1102 C, TC402, TC403, TC405, TC406, TC407, TC802, TC803, TC805, TCR1102 C, TCR402, TCR405, TCR405 Моќ, TCR406, TCR406 Моќ, TCR407, TCR702, TCR802 Моќ, TCR803 Моќ, TCR805 Моќ, TPS1000, TPS1100, TPS1100 C, TPS1101, TPS300, TPS400, TPS700, TPS800. Компатибилен со батерија дел број : Leica GEB121, GEB122 Fit Модел Leica 400, 700, 800, ДНК инструменти, DNA03/10, GPS500, GS50, GS50 GPS, RCS1100, SR500, SR510, SR520, SR530 GPS, TC1102, TC1102 C, TC402, TC403, TC405, TC406, TC407, TC802, TC803, TC805, TCR1102 C, TCR402, TCR405, TCR405 Моќ, TCR406, TCR406 Моќ, TCR407, TCR702, TCR802 Моќ, TCR803 Моќ, TCR805 Моќ, TPS1000, TPS1100, TPS1100 C, TPS1101, TPS300, TPS400, TPS700, TPS800 Package се вклучени : 1x HYT Замена на батеријата Претпазливост : 1.Не расклопување 2.Не ги фрлајте во оган или вода 3. Не чувајте над 60 ℃(140℉) Вашиот повтори бизнис е важно за нас, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме дека ќе ви помогне да се решат проблемите. 24 H x 85 D e-mail Поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста