• Новак
GANFANREN 1 x Застане за да се Види Застане за Лесни Преносни Хривнија Види Стојат,Заградата, Застане за да се Види (Боја : Б)

GANFANREN 1 x Застане за да се Види Застане за Лесни Преносни Хривнија Види Стојат,Заградата, Застане за да се Види (Боја

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Посебно дизајниран за полнење интерфејс и полнење кабел.Одлично место за да се задржи вашата Види чиста и безбедна додека се полни.Совршен дизајн на производот.Да се Види полнење постојано.Едноставна, убава и великодушни.Сосема Нов и Висок quality Special наменета за полнење интерфејс и полнење кабел.Одлично место за да се задржи вашата Види чиста и безбедна додека се полни.Совршен производ design Keep Види полнење steadily Simple, убава и великодушни.Направени со рака,Пластичен материјал, лесни, носат лесно.Висок квалитет, ќе достоен за тоа.Компатибилен За да се Види и 38mm и 42mm големини(Полначот не е вклучен).Големина : околу 5cm*3.5 см*10cm Color : Црна / White Package се Вклучени : 1 x Полначот се Залагаме за Watch It е погодно да се продавница за часовници, накит, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста