• Новак
Супер Милиони Коса во Коса Подобрување на Влакна - 20 грама - Сива / Број 11

Супер Милиони Коса во Коса Подобрување на Влакна - 20 грама - Сива / Број 11

Оценка на стоката:
DEN 2272.80

Достапност
Производот е достапен

Што е тоа : Супер Милиони Коса во Коса Подобрување на Влакна Што го прави тоа : Супер Милиони Коса е инстант-решение за чистење или balding коса за мажи и жени, тоа природно се испреплетуваат со вашата коса за да го направите да изгледа дебела и полни за помалку од 10 секунди.Што друго треба да знаете : Супер Милиони Коса Влакна обврзници електро-статистички на вашиот останатите косата и може да бидат запечатени во место со користење на специјално формулиран Тешко Магла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста