• Новак
SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник за Asus ZenFone Max Pro (М2) ZB631KL (Сино) (Боја : Сина)

SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник за Asus ZenFone Max Pro (М2) ZB631KL (Сино) (Боја :

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

SIM картичка фах + SIM картичка фах + Micro SD картичка послужавник за Asus Zen Fone Max Pro (М2) ZB631 KL.Замени скршен или нефункционален еден.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. 1. SIM картичка фах + SIM картичка фах + Micro SD картичка послужавник за Asus Zen Fone Max Pro (М2) ZB631 KL. 2. Замени скршен или нефункционален еден. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста