• Новак
ZHGYD Милениче Папагали Птици Храна Носителот Поддршка од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Копје Стап Месо, Овошје и Зеленчук Skewer (Големина : XXX-Large)

ZHGYD Милениче Папагали Птици Храна Носителот Поддршка од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Копје Стап Месо, Овошје и Зеленчук

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Лесно да се пополни и лесно да се чисти.Помага да се обезбеди чистота и да се обезбеди здравје за домашните миленици.Можете да ги користите шишиња виси надвор од птичји кафез и мали животни кафез.Цел : хранење на птици。.Материјал : не ' Рѓосувачки челик。.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста