• Новак
Компактен LCD Mult-Функција Флеш (TTL, M, Мулти) за Олимп Evolt E-410

Компактен LCD Mult-Функција Флеш (TTL, M, Мулти) за Олимп Evolt E-410

Оценка на стоката:
DEN 2616.00

Достапност
Производот е достапен

Посветен Чевли Планината Флеш Со 8 нивоа на производство, контрола (1/128 - 1/1), Вклучувајќи Стандардни Automatic За Олимп Evolt Камери.Фокус зрак помогне за ниска осветленост.Авто shutter speed амбиент.Водич Број на 32meters (ISO 100, 105mm).Извор на енергија : 2x 1.5 V "АА" батерии (алкална, литиум, Ni Cad & Ni MH).Оваа Ставка Вклучува : 1. Флеш 2. Флеш Случај w/Појас Јамка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

3 6 12+Месеци Бебе Играчки Гасеница, Детските Играчки Чупка Штракаат Мека Деца Кадифен Играчки за Предучилишно,Новороденче,Момчиња,Девојки

DEN 0.00

Гасеница облик дизајн : направи вашата перница симпатична и убава,дизајнот е инспириран од гасеница сли

Веста