• Новак
RyhamPaper Термички Приемот на Хартија, Термичка Хартија 2 1/4 x 165' Пос Приемот на Хартија, 50 ролни каса се Тркалаат

RyhamPaper Термички Приемот на Хартија, Термичка Хартија 2 1/4 x 165' Пос Приемот на Хартија, 50 ролни каса се Тркалаат

Оценка на стоката:
DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Ширина : 2 1/4" , должина : 165' , дијаметар : 2.36". 50 Ролни термички ПОС приемот на хартија.Врвен квалитет на ПОС термички приемот хартија обезбедување на јасна слика.Секоја Хартија во Ролни има црвена предупредување линија на крајот на ролна да се подготви нов тек напред. 100% гарантира Квалитетот,не контактирате доколку имате било каков проблем. 2 1/4" x 165' Термичка Приемот на Хартија, 50 Ролни со Врвен квалитет ПОС термички приемот хартија обезбедување на јасна слика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста