• Новак
homozy Аквариум Вакуум Резервоарот Чакал Почиста Вода Syphon

homozy Аквариум Вакуум Резервоарот Чакал Почиста Вода Syphon

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мала тежина, лесен за инсталација и употреба, дава вашиот риба убав животната средина.Вода штекер со еден прекинувач за прилагодување на вода принос.Усвојување на високо квалитетни пластични материјали, оваа св пумпа е издржлив и практично во употреба.Со мала тежина и добар дизајн, оваа св пумпа е лесен за употреба.Тоа може ефикасно да се задржи на аквариум чисти да им даде на вашите риби убав животната средина.Освен тоа, лесно да го инсталирате, овој практичен св пумпа е навистина вреди да се има ако ви треба еден!.Држи аквариум чисти, подалеку од песок и чакал дизајн.Високо-квалитетна пластика, издржливи во употреба.Усвојување на високо квалитетни пластични материјали, оваа св пумпа е издржлив и практично во употреба.Со мала тежина и добар дизајн, оваа св пумпа е лесен за употреба.Тоа може ефикасно да се задржи на аквариум чисти да им даде на вашите риби убав животната средина.Освен тоа, лесно да го инсталирате, овој практичен св пумпа е навистина вреди да се има ако ви треба еден!Опис : - Вода штекер со еден прекинувач за прилагодување на вода принос - го Задржува аквариум чисти, подалеку од песок и чакал дизајн - мала тежина, лесен за инсталација и употреба, дава вашиот риба убав животната средина - Високо-квалитетни пластични, издржливи во употреба - Вкупна должина : Околу. 2m / 78.74 инчен - Материјал : Пластика - Боја : Сина + Бела +Green Package Вклучува : 1 x аквариум св pump Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста