• Новак
DGOL 200pcs 5/64 инчен(2mm) Челичен Кабел Алуминиумска Жица Клип Crimps Јамка Ракави Јаже Кабелот ќе Престане да се Стега

DGOL 200pcs 5/64 инчен(2mm) Челичен Кабел Алуминиумска Жица Клип Crimps Јамка Ракави Јаже Кабелот ќе Престане да се Стега

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМ КОЛИЧИНА : 200 PCS.РАКАВИТЕ ДУПКА СО ДИЈАМЕТАР Е 0.094"(2.4 MM),МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ДА ГО ЗАКЛУЧИТЕ DIAMTER 9/128"-5/64".ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ЦВРСТО И СИГУРНО ЧЕЛИК ЖИЦА И КАБЕЛ.СЕ КОРИСТИ САМО НА ТЕШКО ЖИЦА ИЛИ КАБЕЛ,КАКО ЧЕЛИК,304 И 201 ЧЕЛИК ЖИЦА,ОД ЖЕЛЕЗО КАБЕЛ,БАКАР КАБЕЛ.НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ДА ГО ЗАКЛУЧИТЕ МЕКА ЖИЦА ИЛИ КАБЕЛ.ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА,КОРИСТИ КЛЕШТИ ДА СЕ КОМБИНИРААТ НА АЛУМИНИУМ РАКАВИ И ЧЕЛИК ЖИЦА КАБЕЛ.Материјал : Алуминиум Одговара за wire кабел кабелот јаже дијаметар : 9/128"-5/64" Заклучи цврсто и сигурно челик жица и кабел за Заклучување на двата краја на водич жица со менгеме на назад, клешти, компресија алатки користи Само за тешко жица или кабел,како челик,304 и 201 челик жица,од железо кабел,бакар кабел не Може да се користи за да го заклучите мека жица или кабел Ние се продаваат на 304 нерѓосувачки челик жица кабел и кука стеги,carabiner и така натаму,можете да пребарување нашиот бренд"DGOL" ако ви треба Пакет вклучуваат : 200pcs 5/64" алуминиумски crimps ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста