• Новак
layal FS08 Црна Wristband Smart Watch GPS Компас отчукувањата на Срцето Tracker Pedometer Bluetooth Спиење Следење на Часовникот на Екранот се Види

layal FS08 Црна Wristband Smart Watch GPS Компас отчукувањата на Срцето Tracker Pedometer Bluetooth Спиење Следење на Часовникот

Оценка на стоката:
DEN 2299.20

Достапност
Производот е достапен

чекор евиденција, калории евиденција, растојание евиденција.Далечински управувач.Спиење монитор.Известување туркање.анти-изгубени потсетам.Димензија : 51*45*13.5 мм ПРОЦЕСОРОТ : MTK2503 Меморија : RAM меморија 32 MB+128 MB ROM Прикаже : 1.26-инчен TFT полн круг transflective секогаш-на екранот,320*3240 пиксели резолуција, 260.000 лица бои Bluetooth : ВЕР 4.0 компатибилен i OS и Андроид оперативен СИСТЕМ Remote снимајте : да екран на Допир : OGS капацитивни екран на допир за Батеријата : 460m Ah висок напон полимер батерија отчукувањата на Срцето сензор : да Ѕвончето : да GPS : да Компас : yes.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста