• Новак
Hunter X Hunter Аниме Качулка, Унисекс Долги Ракави Pullover со Светлина Руно Секојдневен Sweatshirt за Пролет, Есен зима

Hunter X Hunter Аниме Качулка, Унисекс Долги Ракави Pullover со Светлина Руно Секојдневен Sweatshirt за Пролет, Есен зима

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Рака Мие Само.Уникатен Дизајн : Графички Дизајн Е Инспириран Од Ликовите На Hunter x hunter (Gon Freecss/Killua Zoldyck/Kurapika/Hisoka/Итн.).СТРАШНИ HOODY : Дали Сте во Потрага За Дуксери За на Вашиот Омилен Аниме?Ова Е Неопходен Качулка Како Hunter x hunter Аниме?Фан.Овие Забава,Минималистички,Единствени Дизајни Ќе се Фати Everyones око!.НЕПРЕЧЕНО СЕ ЧУВСТВУВААТ МАТЕРИЈАЛ : ПАМУК + ПОЛИЕСТЕР.Висок Квалитет, Направени Од Оригиналниот Материјал.Мека И Издржливи,Пристоен Квалитет на Сликата,Најчесто Само Смешен Да се Погледне!.НАЈДОБРИ ПРИЛИКИ/Сезоната : Партија,Свадба,Матурска,саем,Коктел, Вечер,Клуб,Бар Или Неформални Etc/Есен,Зима И Пролет.Исто Така, Голем Дар За Семејството И Пријателите.Машина За Миење Или Рака Мие Со Ладна Вода,Хлор,Ниско Ниво На Железо И Собори Сува На Ниска Топлина.Унисекс Hunter x Hunter Качулка,Hx H Смешно Аниме Печатени Pullover,Cosplay Sweatshirt Врвот Пакетот Вклучува : 1*Hunter X Hunter Аниме Качулка Ракав : Долг Ракав Дизајн : Трендовски Hunter X Hunter Графички Печати Можност : Секојдневен Носат,Надвор Носат,Спорт Носат,Streetwear,Хип Хоп Рап Совршен За Пролет/ Есен/ Есен Грижа Инструкции : Машина/Рака Мие,Висат Да се Исуши Во Сенка,се Забранува Белење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста