• Новак
(250 КУБИКА Ролни) 2 1/4 x 50 Термичка Хартија во Ролни - Pax a920 Verifone VX520 VX670 VX680 VX690, Детелина Флекс, Ingenico iCT220 iCT250 FD400 veeder Корен Термичка Хартија ПЦР-T2000 - Уверение Bpa Free Ролни

(250 КУБИКА Ролни) 2 1/4 x 50 Термичка Хартија во Ролни - Pax a920 Verifone VX520 VX670 VX680 VX690, Детелина Флекс, Ingenico

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

2 1/4 x 50 Термичка Хартија во Ролни (250 Ролни) Verifone VX520 VX670 VX680 VX690, Детелина Флекс, Ingenico i CT220 i CT250 FD400 BPA Free - Buy Register Rolls.Врвен квалитет на бела термичка хартија во ролни за остри и јасни печатење.Премиум квалитет 48 gsm бела термичка хартија во ролни за остри и јасни печатење.Секоја Хартија во Ролни има крај на предупредувачки сигнал.Премиум бренд можете да им верувате.Ние се грижиме за вас, за вашите клиенти и нашата животна средина, а ние само го користите хартија без BPA.Нашите конкуренти може да биде продавање на поевтини, но тие се продаваат помалку хартија.Сите наши мулти производи се мајстор спакувани и еден производи се двојно kraft снимени.Клиентот го добива својот производ свеж и неоштетени.Таа, исто така им помага на производот подобро и полесно.Сите наши кутии се обновливи и рециклираат. 2 1/4 термичка хартија, термичка хартија, каса работи со Nurit, verifone, casio, првите податоци, hypercom, omni, samsung, sharp. 2.25 термичка хартија, кредитна картичка машина хартија, cr, 50', 2 1/4 x 50'.хартија, пренос на хартија, термичка хартија, приемот се тркалаат.Ние ги користиме 100% lint слободни хартија што не ќе jam во вашиот термички печатач машина. 5 години рок на траење, секоја ПОС / Приемот на хартија се тркалаат ќе бидете сигурни дека да се печати јасна и остра црна слика во секое време.Ние бидете сигурни дека вашите клиенти и вработени имаат лесен-за-читање, квалитет на приходи со овие термални ролни хартија.Ова е најчестиот термичка хартија се тркалаат големина за многу кредитна картичка машини кои се користат.Термичка хартија користи топлина елемент за да го активирате печатење, така што нема потреба да се трошете пари на мастило панделки.Сите наши квалитет произведени приемот хартија во ролни имаат Нула % BPA во нив. 3 1/8" x 119 Термални Ролни Хартија. 3 1/8" x 230 Термални Ролни Хартија. 3 1/8" x 273 Термални Ролни Хартија. 2 5/16" x 356 Термални Ролни Хартија. 2 5/16" x 400 Термални Ролни Хартија. 2 ¼ " x 50 Термални Ролни Хартија. 2 ¼ " x 70 Термални Ролни Хартија. 2 ¼ " x 85 Термални Ролни Хартија. 2 ¼ " x 150 Термални Ролни Хартија. 2 ¼ " x 165 Термални Ролни Хартија. 2 ¼ " x 230 Термални Ролни Хартија. 2 ¼ " x 150 Bond Paper Ролни. 2 3/4" x 150 Обврзници Ролни Хартија. 2 3/4" x 165 Обврзници Ролни Хартија. 3" 1 PLY 150 Обврзници Ролни Хартија. 3" 1 PLY 165 Обврзници Ролни Хартија. 3" 2 PLY 90 Carbonless Ролни Хартија. 3" 3 PLY 65 Carbonless Ролни Хартија.CL-E300 СЕРИЈА.CL-E303 СЕРИЈА.CL-E321 СЕРИЈА.CL-E331 СЕРИЈА.КТ-E351 СЕРИЈА.КТ-E651 СЕРИЈА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста