• Новак
DKNY момчиња 2 Компјутери. Сет

DKNY момчиња 2 Компјутери. Сет

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Џерси tee со екран печати.Француски тери jogger.Иконскиот логоа.DKNY знае најдобро Софистицирани кул момче стил што му ја дава на секој млад човек На центарот на градот Њујорк се чувствуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста