• Новак
Ferris Државниот Универзитет Bulldogs FSU NCAA College Кампусот Качулка Sweatshirt S M L XL 2XL

Ferris Државниот Универзитет Bulldogs FSU NCAA College Кампусот Качулка Sweatshirt S M L XL 2XL

Оценка на стоката:
DEN 1438.80

Достапност
Производот е достапен

Хедер,Полиестер,Памук. 8.0 мл., 50/50 Памук/Полиестер.Екран Печатени Лого Официјално Лиценцирани од W Република.Одличен Подарок Идеја за Студенти, Факултетот, Алумни, Родители, Пријатели, Тимот.Двоен-игла stitched рамо, armholes, ракави и корселе.Супер Меки, Удобни, и Издржливи.W Република Новак Качулка со шарени екран печатени логоа на вашиот омилен колеџ се меки, лесни, но издржливи.Тие поседуваат двојно наредени аспиратор со прилагодливи drawstrings и пред кенгур џеб.Бидете сигурни да се покаже исклучите вашиот училиште дух со овие страшни новак маскирани суичери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста