• Новак
Corning Црвено Полипропилен ниски температури Шишенцето Капа Insert (Случај на 500)

Corning Црвено Полипропилен ниски температури Шишенцето Капа Insert (Случај на 500)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Боја : црвена.Материјал : полипропилен.Не-стерилни капа вметнете одговара на сите Corning ниски температури ампули освен Мачка.Нема. 430289. Колор-кодирани за лесна идентификација на примерокот.Спакуван во resealable кеси.Ова не-стерилни ниски температури шишенцето капа вметнете со Corning е изработен од црвено полипропилен, обезбедување на боја-кодирање за лесна идентификација на примерокот.Капа вметнете одговара на сите Corning ниски температури ампули освен Мачка.Нема. 430289. Спакуван во resealable кеси.Не-стерилни.Материјал : Полипропилен.Боја : Црвена.Corning # : 2017.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста