• Новак
3.2 mm 12MP Ф1.2 HD CCTV Леќа, 3.2 mm 12MP Ф1.2 Професионалниот CS Mount Безбедност Надзор Камера Фиксна Фокусна Должина на Леќите за CCTV Леќа на Камерата

3.2 mm 12MP Ф1.2 HD CCTV Леќа, 3.2 mm 12MP Ф1.2 Професионалниот CS Mount Безбедност Надзор Камера Фиксна Фокусна Должина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【3.2 mm Фиксни Фокални】- 3.2 mm фиксна фокусна должина, обезбедува брзо фокусирање брзина и стабилен квалитет на сликата. 【CS Mount】- CS mount интерфејс, лесен за инсталација и отстранување, удобен за користење.Висок квалитет на камерата леќи на камерата, компатибилен со повеќето камера модели. 【Резолуција 12 MP】- резолуција 12 MP, ниска сликата нарушување, одлична острината на сликата и контрастот. 【Ф1.2 Бленда】- Со Ф1.2 релативна бленда, големи прозрачна флукс, добро за ниска осветленост. 【Gaurantee】- за Време на употребата, за било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ние ќе замена или рефундирање за вас во целост, ви благодариме за изборот на нас, ви благодариме.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : Објектив Материјал : Алуминиум Легура Модел : Г.С.-FL3218-12 MP Фокусна Должина : 3.2 mm Отвор D/f' : Ф1.2 Планината : CS Областа Агол : 160x131x99 Резолуција : 12 MP Пакет Листа : 1 x Леќи на Камерата.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Camera Lens
Material:
Aluminum Alloy
Model:
CW-FL3218-12MP
Focal Length:
3.2mm
Aperture D/f':
F1.2
Mount:
CS
Field Angle:
160x131x99
Resolution:
12MP
Package List:
1 x Camera Lens :

Комплементите на стоката

Веста