• Новак
KUNFINE Андроид 10 CarPlay Autoradio Навигација со Автомобил Headunit Стерео Мултимедијален Плеер GPS Радио IPS 2.5 D Екран на Допир Волан Контрола DSP за Toyota, FJ Cruiser 2007-2013

KUNFINE Андроид 10 CarPlay Autoradio Навигација со Автомобил Headunit Стерео Мултимедијален Плеер GPS Радио IPS 2.5 D Екран

Оценка на стоката:
DEN 4559.76

Достапност
Производот е достапен

Висок конфигуриран хардвер : 32 G Rom + 3 G Ram меморија Octa Core Андроид 10, Брзо Реактивна и Стабилна Работа.Мултифункционален : Онлајн забава (онлајн видео (HD), телевизија, филм, музика, радио, You Tube, Yahoo, MSN ..) и интернет комуникација (Twitter, Facebook, Gtalk, Gmail и други услуги).Plug & Play : Сите потребни кабли ви се доставени, лесен за инсталација и без кабли да се намали.(Внимание:Ако Canbus е задолжителна или НЕ, се разбере некои ситуација треба да се намали на жици).Дојде со рамка (ве Молиме бидете сигурни дека рамка е облик е ист како вашиот автомобил е стара пред купувањето).Забелешка : Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме прочитајте ги следниве опис внимателно.РКА Конектор.USB Порта Кабел.CAM-ВО.GPS Антена.РКА Конектор.USB Порта Кабел.CAM-ВО. 4 G & GPS Антена.РКА Конектор & Power Кабел Адаптер.USB Порта Кабел.CAM-ВО.GPS & Wi-Fi Антена.ПОМОШЕН порта & Радио Антена Адаптер.На 9-инчен high-definition екранот има посветли бои и појасни слики.Кога ќе се види на филм или да гледате фотографија, се чини да се биде на хартија и извонредно.Ефектот е многу шокантна, додавајќи забавно за вас и за вашето семејство, за време на патувањето. *Видео Излез е на располагање.Внимание : .Откако главната моќ конектор е погоден, ве молиме да се обидете да го инсталирате и да го вклучите уредот, дури и на други конектори не се вклопуваат, не се сите контакти се неопходни.РКА Connector USB Порта Cable CAM-INGPS Антена.РКА Connector USB Порта Cable CAM-IN4 G & GPS Антена.РКА Конектор & Power Кабел Adapter USB Порта Cable CAM-INGPS & Wi-Fi Antenna AUX порта & Радио Антена Адаптер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста