• Новак
STENES Bling Случај Компатибилен со Google Пиксели 2 XL - Стилски - 3D рачно изработени [Искра Серија] Пеперутка Шарени Трендафил Цвеќе Дизајн Покрие со Екран Заштитник [2 Pack] - Ц?

STENES Bling Случај Компатибилен со Google Пиксели 2 XL - Стилски - 3D рачно изработени [Искра Серија] Пеперутка Шарени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен со вашиот Google Пиксели 2 XL.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.STENES Bling Случај Компатибилен Google Пиксели 2 XL - СТИЛСКИ - 3 D рачно изработени [Искра Серија] Кристал Rhinestones Дизајн на Корица за Google Пиксели 2 XL со Екран Заштитник [2 Pack] МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Стилски Google Пиксели 2 XL Кристал Случај - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (по Случаен избор) - 2 * Екран Заштитник за Google Пиксели 2 XL 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста