• Новак
EPAuto 1/2-Инчен Вози Метрички Длабоко Влијание Socket Set, Cr-V, 6 Поени, 11 Приклучоци

EPAuto 1/2-Инчен Вози Метрички Длабоко Влијание Socket Set, Cr-V, 6 Поени, 11 Приклучоци

Оценка на стоката:
DEN 719.52

Достапност
Производот е достапен

Издржливост : Направен од Најтврдокорните Третирани Хром Vanadium Челик Легура (Cr-V).Корозија-Отпорни : Манган Фосфат Слој & Sandblasted Заврши.Висок вртежен момент Влијание : 11 × Метрички Сокети : 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24mm.Лента Со Алатки : 1 × Чување.Изработени во Тајван. 11 × Метрички Сокети : 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24mm. 1 × Чување.Нашите Влијание Приклучоци се направени од Најтврдокорните третирани Хром Vanadium Челик Легура (Cr-V), произведени и тестирани во Тајван фабрика со професионални инженери да се исполнат највисоките индустриски стандарди.Тие се добри за професионални авто одржување.Пакетот Вклучува : . 11 × Метрички Сокети : 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24mm1 × Чување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста