• Новак
Nicel Acai/Калинка Бричење во Туш Гел, 5 мл.

Nicel Acai/Калинка Бричење во Туш Гел, 5 мл.

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ја спречува жилет гори, бикини удари и ingrown влакната.Ја смирува и ја штити.Формулиран за сите типови на кожа, вклучувајќи ги и чувствителна кожа.Оваа ултра мазно бричење гел е миризливи со сочни мешавина на шумски плодови и tangy калинка кои ќе ви миеше во исправна добрина.Дебел не се кандидира формула држи до туш пареа и влага дозволувањето на вашиот жилет да планирам.Збогатен со смирувачки алое и соја протеин, така што ќе ги имаат најздравите, silkiest кожата некогаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста