• Новак
Vonlyst Термичка Хартија во Ролна за Детелина Flex Приемот на Хартија 2 1/4 x 55 (20 ролни)

Vonlyst Термичка Хартија во Ролна за Детелина Flex Приемот на Хартија 2 1/4 x 55 (20 ролни)

Оценка на стоката:
DEN 451.20

Достапност
Производот е достапен

Детелина Flex компатибилни, кредитна картичка на приемот paper size.Термички Приемот на Хартија се Тркалаат 2-1/4" Ширина x 55' Должина (20 ролни).Висок Принос Хартија 55 долги нозе, по тек - 20% или 10% повеќе хартија vs обичните 45/50 нозе.Подобрување на продуктивноста на вашиот термички печатач намалување на интервенција за хартија замена.Црвено Предупредување лента на крајот на ролна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста