• Новак
Turnbuckle Тензија Челичното Јаже со Око и Кука (M6/6PCS), 16-Компјутери 1/8 Инчи Челичното Јаже Кабел Клип Стегач (М4), 10-Компјутери Напрсток со цијан (М4) за 5/32 Инчен Челичното Ј?

Turnbuckle Тензија Челичното Јаже со Око и Кука (M6/6PCS), 16-Компјутери 1/8 Инчи Челичното Јаже Кабел Клип Стегач (М4),

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН –совршени за челичното јаже, облека линии, влечење јаже,исто така Погоден за Фаза осветлување безбедно јаже,Шатор јаже,Виси јаже, pohto,pictrue или боја Изложба на екранот и така натаму.ЗДРАВ ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛ –не 'Рѓосувачки Челик за Полнење направени на 304 Нерѓосувачки Челик, трајни и анти-' рѓа.ПРИЈАТЕЛСКИ СОВЕТИ : –не ' Рѓосувачки Челик Комплет овозможува одлична заштита од површината абразија на жица јажиња,но за безбедна конекција,U-облик завртки мора да бидат затегнати.МЕРЕЊА–Челичното Јаже Кабел за Полнење Одговара 1/8 инчи челичното јаже,M6turubuckles тип : Max должина 8.5 инчен,Мин должина 5.7 инчи.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ – 16pcs x М4 Челичното Јаже Клип,20pcs x М4 Челичното Јаже Ракав,10pcs x М4 Челичното Јаже Напрсток,6pcs M6 x Око и Кука Turnbuckle.Направени на 304 Нерѓосувачки Челик се Погодни за 1/8 инчи челичното јаже кабел.добро за челичното јаже, облека линии, влечење јаже Спецификации : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Напрсток Тип/ Челичното Јаже Клип Тип : M3 Turnbuckle Тип : M6 Пакет се Вклучени 20pcs x М3 Челичното Јаже Ракав 10pcs x М4 Челичното Јаже Thimble6pcs M6 x Око и Кука Turnbuckle 16pcs x М4 Челичното Јаже Клип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста