• Новак
Marware jurni Поттикне Пожар Случај Маска, Сина (ќе не одговара HD или HDX модели)

Marware jurni Поттикне Пожар Случај Маска, Сина (ќе не одговара HD или HDX модели)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Заверена "Направени за Поттикне" додаток (вклопува Поттикне Оган).Zippered затворање за дополнителна сигурност и заштита на сите времиња.Внатрешни работи рака на рака, ја подобрува една рака за читање/гледање.Надворешноста zippered џеб продавници мали лични предмети како што се IDs, кеш или кредитни картички.Издржливи најлон и мека ткаенина надворешноста (најлон/платно за Беж) со мека microsuede поставата чувари од гребнатини и благи влијание.Од Производителот Marware jurni Поттикне Пожар Cover The Marware jurni е модерен, трајни, zippered капак кој го користи четири-точка на монтирање на системот за да се обезбеди и заштита на вашиот Поттикне Оган на сите времиња.Zippered Заштита На jurni е zippered затворање обезбедува покритие отворена или затворена, заштита на вашиот Поттикне Оган на сите времиња.На издржливи ткаенини надворешноста, мека microsuede внатрешни работи, и цврсти ' рбет да се обезбеди заштита против секојдневно носат и солза.Покрај тоа, dual патентите овозможуваат пристап за да ја полните вашата Поттикне Оган, без да се изложи или да го отстраните.Иновативни Рака на Рака За удобно една рака за читање/гледање, едноставно отпакувате jurni, капакот на предниот капак назад, zip врвот на покрива делумно затворени (обезбедување на предниот капак во отворена позиција), а потоа лизгајте вашата рака во рака на рака.Zippered Складирање Џеб тенок, zippered складирање џеб заедно пред надворешноста на jurni продавници мали, тенки предмети, како IDs, кеш или кредитни картички.Модерен Дизајн Достапна во пет бои, Црна, Сина, Црвена и Розова jurni опфаќа се направени од најлон и мека ткаенина, додека Беж jurni е направен од платно и мека ткаенина надворешноста.Четири-Точка на Монтирање на Системот Четири поликарбонат клипови заедно на врвот и на дното на капакот snap Поттикне Пожар сигурно на своето место.На врвот клипови вклучуваат дупки дека токму линија поставување на звучници на вашиот Поттикне Пожар, обезбедување на оптимални аудио за вашиот гледање/слушање искуство.Рака-рака за една рака се користи Форма-опремени заштита Удобно една рака употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста