• Новак
Cuisinart ЕПК-1200PC 6-Четвртиот Електрични Притисок Шпорет, Бранеа од Нерѓосувачки и Мат Црно - Клуб Модел

Cuisinart ЕПК-1200PC 6-Четвртиот Електрични Притисок Шпорет, Бранеа од Нерѓосувачки и Мат Црно - Клуб Модел

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

6-четвртиот електрични притисок шпорет за готвење го намалува пати од 70 проценти.Push-button контроли; лесен-за-читање дигитален дисплеј; прецизност термостат.Разноврсна Прилагодувања за притисок готвење, браунинг, крчка во, sauteing, и затоплување.Тајмер; кул-допир се справува; nonstick машина за миење садови-безбедно готвење тенџере и trivet.Капак останува заклучена се додека притисок е пуштен на слобода. 3-ГОДИШНО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА.Fit Maker Fit Maker Fit Maker.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста