• Новак
5 Слој Автомобил Покритие за Меѓународниот Извиднички II 1972-1980 ЏИП 2-Врата Полу Обичај се Вклопуваат Целосна Покриеност на Загадувањето, Прашина, Сонце, Снег, Дожд, Гр

5 Слој Автомобил Покритие за Меѓународниот Извиднички II 1972-1980 ЏИП 2-Врата Полу Обичај се Вклопуваат Целосна Покриеност

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

5 Слој тешки-должност надворешноста за максимална заштита; ги заштитува вашето возило од штетни елементи како што се штетни зраци на сонцето, нечистотии, прашина, киселите дождови, снег, мраз, индустриски загадувачи, и птичји измет.Elasticized дното полите за брзо и сит се вклопуваат со не-нула безбедност засилен grommets кои ќе ви овозможи да се врзуваат надолу поклопецот или се заклучува во место со лесна Инсталација.Имате опции со нас со типот на вклопуваат и материјал избор ќе изберете за вашето возило покритие; нашиот комплетен избор на Полу-Сопствено возило опфаќа ви овозможува да го одредите типот на вклопуваат сакате, а потоа одберете од материјал опции на располагање за кои се вклопуваат; секој од нашите покрие модели е дизајниран со специфични модели или големини од страна на нашите професионални дизајнери и експерти во САД за разлика од оние универзална одговара продаваат од страна на други компании.Структура на 5 Врзани Слоеви; тешки-должност надворешниот слој; двојно амортизирање поместена слој; заштитна поддршка слој(слој 1, 2, 3 е robustly сплотени, со висок степен на лепливоста.); мека не-нула внатрешниот слој (руно обвивка).Бесплатни 4 начин тока ремени систем, антена засилување печ, и складирање торба вклучени со купување.Нашиот автомобил опфаќа ќе се приспособат на вашите ретровизори без крадење нив.Ние сме инженерните на нив и надвор на дизајнот, бидејќи огледало џебови се непотребни и обично го првиот дел од некој автомобил покритие да се влошува или rip.Ова осигурува дека вие ќе добиете максимална трајност од вашиот автомобил покритие!Поклопецот не дојде со дупки во тоа за вашата антена стандардно, бидејќи повеќето корисници преферираат да не се имате било какви дупки.Ако вашата антена не може да биде отстранета или повече при користење на покритие,ние го вклучите антена додатоци комплет со секој автомобил маска што ќе се создаде засилен дупка каде што таа може лесно да се лизга низ.Оваа маска е големина за вашето возило со димензии : должина, ширина и висина (нарекува полу-обичај).Комбинираат совршена големина со еластична предните и задните hems и ќе се добива покритие што се случува да се вклопи вашето возило исклучително добро.Ние сме толку сигурни дека ќе љубов како нашата корица вклопува вашето возило што ќе плати се врати превозот ако добиете неточни покрие!Ако има било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail!!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста