• Новак
KLSAMNM стапчиња за јадење,1-Пара Сет на стапчиња за јадење,со Chopstick Одмор,стапчиња за јадење Еднократно,стапчиња за јадење Дрво,со стапчиња за јадење случај,Дрвени ста?

KLSAMNM стапчиња за јадење,1-Пара Сет на стапчиња за јадење,со Chopstick Одмор,стапчиња за јадење Еднократно,стапчиња за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ако не ви се допаѓа овој мирис,не грижете се,тоа постепено ќе исчезне. ☁[За нејзиниот мирис] : Нашата стапчиња за јадење се сите неодамна се произведува,па може да има некои вуди ароми. ☀Спецификации : ❤На стапчиња за јадење се направени од високо-квалитетни црвени сандаловина историјата, и врвот на стапчиња за јадење е изработен од месинг.Комбинација од нив е на многу ниско-клуч и елегантен,и тие се силни,густа,висока температура отпорни,и BPA-free,Без слој,без боја,чиста логови,природни производство на материјали,со добар пренос на топлина перформанси,безопасен за животната средина,не се ослободување на хемиски супстанции,и е природно нежни.Многу погодна за housewarming,родендени,Ден на Мајката,Божиќ или речиси секоја прилика.❤Секој пакет се пакуваат во дрвени подарок кутија, погоден за домашни или давање на подарок, тоа е добра идеја!информации!❤Стапчиња за јадење се рачно изработени, полиран, не barbs, не фрагменти, безбедно, и децата, исто така може да го користите!☀Информации❥име на Производ : црвено сандаловина стапчиња за јадење❥Производ материјал : црвена сандаловина дневник + стапчиња за јадење месинг капа❥Производ големина : должина 25 CM❥Дали да се донесе подарок кутија : Yes (секој стил доаѓа со дрвени подарок кутија)❥Пакет содржина : 1 пар на стапчиња за јадење, 1 пар на chopstick почива, дрвени подарок boxnotes : 1.Ви благодариме за разбирањето!. Може да има мали разлики во мерењето на предмети поставени на маса.❤Природни материјали, стапчиња за јадење се отпорни на корозија-отпорни, не сликарство, нема шанса, сосема природно се најавува, се безбедни за употреба.Тоа е многу погоден за kinki на вашите пријатели или љубовници на било кој повод. ☁[Стапчиња за јадење се користат] : стапчиња за јадење се погодни за семејства,хотели,ресторани,и патување.Погодна за секој Азиски стил вечера,суши ноќ,глупак супа,топло тенџере,ориз,ramen,shabu-shabu,корејски скара,итн. ☁[Не фрагменти и barbs] : На стапчиња за јадење се полира и полиран од страна на рака, многу пати да се создаде неверојатно мазна површина, без било фрагменти или barbs. Поради разни фактори, како што се осветлувањето на екранот на екранот и осветлувањето на светло кога снимате фотографии, вистинските бои може да биде малку поинаква од слики на веб страната.Можете да го користите пред да се Мијат со топла вода или стави во дезинфекција кабинет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста