• Новак
iDesign Линус Кујна, Провизии, Фрижидер, Ладилник за Складирање Сад - Мали, Јасно

iDesign Линус Кујна, Провизии, Фрижидер, Ладилник за Складирање Сад - Мали, Јасно

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПЛАСТИЧНИ СКЛАДИРАЊЕ на ХРАНА за ОТПАДОЦИ : Одлични за создавање на чиста и организирана фрижидер или провизии.Идеален за yogurts, конзервирана стока, храна пакети, сирење, месо, пие кутии, бебешка храна, сокови, кухо храна, овошје и зеленчук.Се зголеми просторот за складирање во фрижидер, ладилник, кабинети, шкафови, или провизии полиците.ИЗДРЖЛИВИ : Изградени на BPA-free, пауза-отпорни, resipreme пластика за години на квалитетот употреба.ОТВОРЕН ПРЕД ДИЗАЈН : Отворена напред и на врвот, го прави лесно да го дофати она што ви треба и да си одат!.ЛЕСНО ВИДЛИВОСТ : Транспарентна пластика ѕидови ќе ви овозможи лесно да го видите кутија содржина.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Секој бин мерки 11.1" x 3.6" x 3.5" за да се вклопи во било кој простор.На i Design Линус Фрижидер и Замрзнувач Складирање Организатор Кантите се совршено решение за организирање на секоја кујна.Овие разноврсна кантите се направени од јасно издржлива пластика да трае со години на квалитетот употреба.Отворен врвот дизајн го прави гледаат и порибување на вашите предмети лесно!Текстура дното спречува содржината од лизгање наоколу.Организирање на вашиот фрижидер никогаш не било полесно.Продавница за овошје, зеленчук, месо, сирење, сува храна, закуски, и повеќе во корпа и ставете ја во фрижидер или замрзнувач!На i Design Линус Фрижидер и Замрзнувач Складирање Организатор Бин мерки 11.1" x 3.6" x 3.5", компактен доволно за секој простор.Со i Design од Inter Design, можете да #Live Simply секој ден.Додадете класичен изглед на вашата кујна со Остин мат црна колекција.Се организира во стил со кујна ѕиден држач, жица овошје сад, готвачот носителот s придонеси чувајте ги вашите потреби на дофат, сите со елегантен и модерен дизајн.Различни се преземе во врска со класичен фрижидер за отпадоци, i Designs Јасни колекција беше дизајниран со вашиот почетен во умот.Овие погодно производи, кои се движат од јајце држачот за да го бери за отпадоци, дојде со отстранлив кошница или послужавник што е лесно да се чисти.Овие кутии се исто така дизајниран да се направи произведуваат трае подолго, со секој бин BPA free s фрижидер s чување на кутии и кошеви само додадете во вашиот дом.Дизајниран да биде простор ефикасна, кантите може да бидат поставени по еден на друг.Секој производ е направена со трајни челик или од пластика и се нуди во повеќе бои & големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста