• Новак
На Hillman Група 9527 Бронза Брод Ноктите, 1-1/2 x 12-Инчен

На Hillman Група 9527 Бронза Брод Ноктите, 1-1/2 x 12-Инчен

Оценка на стоката:
DEN 1243.20

Достапност
Производот е достапен

Бронза Заврши.Annular Тема.Тркалезна Глава завртка.Земја на Потекло : Кина.Обезбедува максимална заштита од груби морски средини.Прецизност формирана annular теми се обезбеди зголемување на одржување на енергија во сите шумата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста