• Новак
FEEBRIA Надгради Базен Пијат Носителот Пијат Плови за Топла Када,Плажа и Партија Оркестарот (Sliver)

FEEBRIA Надгради Базен Пијат Носителот Пијат Плови за Топла Када,Плажа и Партија Оркестарот (Sliver)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СУПЕР ГОЛЕМИНА ЗАБАВА : најдобар лебди гумени пијат носителот, Feebria има супер големина на нашите оригинални партија пијат плови да ви даде повеќе простор за дури и повеќе забава.Држете се што ви треба без воопшто добивање на исклучување на вашиот плови!.НАМЕНЕТА ЗА ВИСТИНСКИ ПАРТИИ : дефиниција на "функционална", нашата постоечкиот базен пијат носителот нема да флип кога ќе се стави на тешки пијалаци за тоа (дури и шампањ шишиња).Повеќе дупки ви овозможи да се плови она што ви треба - пијалоци, телефони, звучници, закуски!.СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛИ : Доверба Feebria да бидете сигурни дека сте ден на забавите и релаксација не се појави.Ние ги користиме само со највисок квалитет 0.6 мм дебелина, анти-статички материјали - мека на допир, премногу!.ЛЕСНО ДА се НАДУВА : Добие партијата започнете веднаш, без да се борат да го зголемат вашиот пијалок плови носителот!Feebria е базен подвижна лента може да биде лесно да се надуени - дури и да го користите фен за супер брз партија првично!.ВАШИОТ СОВРШЕН ДЕН НАПРАВИ : Ништо не е подобро отколку попладне поминато опуштање во базен со големи пријатели.Не го прекинете забава од потреба да се излезе на базен за пијалаци или за да ги промените плејлисти.Кликнете на "Додади во Кошничка" сега!.Кога станува збор за забава, ништо не е подобро од ден помина во базен со пријатели и семејството.Понекогаш тоа се чувствува како да може да го поминат целиот ден лебдат!Но, потоа, ќе сфатите што ви треба за да добие вашиот пијалок - или да одговорите на текстуална или промена на некоја плејлиста.Значи треба на нашите производи!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста