• Новак
Велс C04335 Контрола На Крстарење Префрлате

Велс C04335 Контрола На Крстарење Префрлате

Оценка на стоката:
DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Контрола на крстарење switch контроли прилив за да го активирате контрола на крстарење.Кога не го замени контрола на крстарење ќе се или не се вклучат или раздвојување можеби предизвикува безбедносни прашања.Дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации во форма, одговара и функција.ВЕЛС ВОЗИЛО ЕЛЕКТРОНИКА - Контрола на Крстарење Switch [C04335] за Хонда(2004-2003) *Бунари Возило Електроника е водечки глобален инженер, производител и снабдувач на напредно возило за електроника решенија за OE и замена апликации.Секој Бунари компонента или натпревари или се подобрува на OE дизајн за да се обезбеди брз, лесен за инсталација, супериорни перформанси и сигурност, и се состои од широка примена на информации и техничка поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста