• Новак
WuYan 2 Пакет Базен Филтер Компатибилен за Bestway Кертриџ Тип II, Замена на Топли Кади Филтер Компатибилен со Постават Z Spa Филтерот Пумпа

WuYan 2 Пакет Базен Филтер Компатибилен за Bestway Кертриџ Тип II, Замена на Топли Кади Филтер Компатибилен со Постават

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Компатибилен со Bestway II филтер, за Постават Z Spa филтерот на пумпата, #58094 филтер пумпи.Ефикасна филтер - со цел да се обезбеди чиста и хигиенски исправна вода за базенот, топла када.Филтерот кертриџ ефикасно ги отстранува коса, остава, прашина, слоевита, песок, итн.Висока Јачина-Трајни и Перат Pleated ткаенина која се одржува сила дури и кога натоварен со слоевита, нашите високо протокот лавниот е дизајниран за поддршка на филтер, стапки додека предизвикува помалку триење и абење на вашиот пумпа.Лесен за Чистење : На надувување топла када филтер кертриџ е инсталиран внатре филтер пумпата и ја доловува нечистотија како што поминува низ системот.Овој филтер ефикасно adsorbs нечистотија и лесно да се чисти.Едноставно земете филтер за излез на пумпата и спреј за исклучување на остатоци со градинарски црева.Пакет Содржина 2 парчиња филтер кертриџ за Bestway II филтер.Боја : 2 парчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста