• Новак
Едноставен Модерен Официјално Лиценцирани Колегиум на Универзитетот Гимнастик со Слама и Флип Капак Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик 30oz Термос

Едноставен Модерен Официјално Лиценцирани Колегиум на Универзитетот Гимнастик со Слама и Флип Капак Изолирани од не ' Рѓосувачки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Официјално Лиценцирани Колегиум : Покажат на Исток Каролина Пиратите тим бои со вашиот нов омилен Cruiser Гимнастик; Исток Каролина Универзитетот.Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик : Едноставен Модерен Cruiser гимнастик е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите омилени пијалоци на својата идеална температура за неколку часа.Премиум 18/8 од не ' Рѓосувачки Челик : Гимнастик е направен од високо-квалитет, храна-одделение од нерѓосувачки челик и се обложени со издржливи завршница.Одговара на Повеќето Cupholders : обликот на сите Cruiser tumblers ќе одговара на нормална големина cupholders.Ние Постоиме за да ги Даде Великодушно : Едноставен Модерен е изграден на служат вие, нудат извонредна вредност, и давање на повеќе од 10% од добивката.Сите производи се покриени со ограничена доживотна гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста