• Новак
Крцкава Gherkins, Германски Кисели Краставички (Hengst.) 24.3 оз Пакување од 2

Крцкава Gherkins, Германски Кисели Краставички (Hengst.) 24.3 оз Пакување од 2

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Состојки Gherkins, Дух, Оцет, Шеќер, Сол, Копар, Сенф Семиња, Природни Вкусови. 2 тегли.секоја тегла : 24.3 оз.Земјата : ГЕРМАНИЈА.Исклучително вкусна.Hengstenberg кисели краставички не се направени само во германија, но се германија е број еден pickle.Сите овие природни крцкава gherkins употреба дух оцет, копар и сенф семе да ви даде уста-пријатен вкус што се очекува од еден премиум pickle.Совршен за на страната на било сендвич.Вклучува две 24.3 fl мл тегла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста