• Новак
Yosoo Бел Ѕид Caulk Лента Само Лепило Кујна Caulk Лента и Бања Ѕид Запечатување Лента Caulk Sealer ПВЦ Работ Guard Анти-Нула Ѕид Декорација, 38mm¡Á3.2m

Yosoo Бел Ѕид Caulk Лента Само Лепило Кујна Caulk Лента и Бања Ѕид Запечатување Лента Caulk Sealer ПВЦ Работ Guard Анти-Нула

Оценка на стоката:
DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Направени од високо-квалитетни ПВЦ материјал, водоотпорен, масло-доказ, цврсти и издржливи.Флексибилни ПВЦ запечатување лента со браздата дизајн, па тоа би можело да биде укината во 90 степени за цврсто запечатување во чини помеѓу ѕидот.Таа има лепак на задниот дел на возилото, многу лесен за употреба, можете да солза и се држи на соодветната област директно.Но, пред лепење, ве молиме имајте на лепење површината се чисти и суви.Лесен за употреба и трим, може да се намали во должината што треба, практично да се користи и за намалување на отпад.Широко се користат за затворање на отклонување на шпорет на гас, мијалник, слив, бања и ѕидот, тоа би можело да ги спречи добивање на црно, се задржи вашата кујна и бања чиста и уредна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста