• Новак
ainidamiss Прашина Перат Обновливи Филтер и Обновливи Устата Топло Windproof Памук Лицето Маска за Мажи Жени Возрасни

ainidamiss Прашина Перат Обновливи Филтер и Обновливи Устата Топло Windproof Памук Лицето Маска за Мажи Жени Возрасни

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Многу Мека, Дише, Водоотпорен, Перат.Еластичноста На Тока Може Да Се Прилагоди.Опремен Со Два Активиран Јаглерод Филтри Со Заменливи 5-слој за Заштита, М-во облик на Нос Клип.Можете Слободно Да Ја Промените Нејзината Должина Според Вашиот Лицето Контура.Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста