• Новак
2 Пакет 24 инчен Колонист Прозорец Кутија Палубата Коњ Преку Балкон Железнички Колонист за Тремот Ограда Патио Отворен и Затворен Тревник

2 Пакет 24 инчен Колонист Прозорец Кутија Палубата Коњ Преку Балкон Железнички Колонист за Тремот Ограда Патио Отворен

Оценка на стоката:
DEN 1130.40

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Метал, може да му одолее на ' рѓа и гниење.големина x 4.5 6.8 x 24 инчи.Мулти-Цел : Погоден за табела врвот, прозорецот, кујна, тераса, градина, или да се создаде убава свеќа екранот.Силна носивоста : Задебелена метал цвет тенџере носителот, цврсти и издржливи Оградата цвет тенџере закачалки не е лесно да се биде свиткана или скршени.Лесен за користење : Направете го тоа лесно да висат над било огради мерење 3.9 да 4.7" широк; или може да се зезнав директно на ѕид или прозорец sill.Услуга : за Било какви прашања, ве молиме да ни кажете, ние ќе ми биде драго да слушне од страна на купувачот и да се обиде да помогне да се реши проблемот.Оградата Колонист се направи на метал, може да му одолее на ' рѓа и гниење. 24inch Црна боја, 4 пакет.Тоа е uitable за табела врвот, прозорецот, кујна, тераса, градина, или да се создаде убава свеќа екранот.Цвет кутија доаѓа со природни коко лагер кои имаат ѓубриво почвата во колонист но, нека водата и воздухот циркулира; се протега на животот на вашиот живот цвеќе, трева, вкусен, кактус растенија.Тоа доаѓа со прилагодливи загради кои го прават тоа лесно да висат над било огради мерење 3.9 да 4.7" широк; Тоа исто така може да се зезнав директно на ѕид или прозорец sill.Атрактивен начин да го одржувате вашиот растенија надвор од земјата во секоја сезона.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста