• Новак
Декоративни Туш Завеса Куки Прстени за Бања Кади Дома Врата, Прозорец Оркестарот Bling Акрилик Кристал Кристал Дијамант, Анти - ' Рѓа (со Планирам Топка)

Декоративни Туш Завеса Куки Прстени за Бања Кади Дома Врата, Прозорец Оркестарот Bling Акрилик Кристал Кристал Дијамант,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Висок квалитет и Добра Вредност : Нов дизајн.Оваа искра туш завеса куки се Направени од издржлив челик со полиран хром финиш и Акрил, На Акрилик кристал е bling bling, обезбедувањето на долготраен сјај и ' рѓа отпор.Ги координираат овие убави Акрилна туш куки и прстени со вашиот омилен завеса и завеса лагер (Бања Туш Завеса Род) да уживаат зголемување на приватноста и влага заштита или да направите вашиот завеси повеќе атрактивни!.Пакетот вклучува : Поставување на 12 транспарентен туш куки.Лесен за инсталација : Ова bling bling декоративни туш завеса прстени може да прикачите на вашиот туш завеса претходно биле вклучени и завеса пол многу лесно и брзо.Одговара за стандардна големина туш прачки,Кука дијаметар на овој туш куки chrome е за 1.18" Кристал дијаметар е за 1.38".Достапни за 0.3"-1.1" (8-30мм) дијаметар род.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста