• Новак
iPhone 12 Мини Јасен Случај, Сина, Зелена Dragonfly Транспарентен Случаи за Девојки и Момчиња, Shockproof со TPU Силикони Браници Анти-Нула Покритие за Apple iPhone Мини 12

iPhone 12 Мини Јасен Случај, Сина, Зелена Dragonfly Транспарентен Случаи за Девојки и Момчиња, Shockproof со TPU Силикони

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одлична Заштита : Ние користиме високо квалитетни TPU материјал за заштита на школка, и објективот рамка е дизајниран како конвексни површината ефикасно да се заштити камерата на телефонот.Овој мобилен телефон случај го намалува ризикот од мобилниот телефон да биде изгребани со остри предмети и ефикасно противи оштетување на мобилен телефон.Избрана Шема Избор : Овој телефон случај има различни модели за да го изберете, и, секогаш постои една шема ви се допаѓа, кој е најдобриот избор за подароци.Јасна Слика за Печатење:Нашата слика за печатење високо се враќа на боја на сликата, е јасно, без да се нејасни, и да гарантира за квалитетот и текстура на телефонот случај.Здрав Избор на Материјали:Ние гарантираме дека овој телефон случај е безбедно и невкусна, се врши на здрави материјали не содржи никакви хемикалии, и нема да предизвика никаква штета на клиентите на телото.Високо Компатибилни:отворивме мувла против вистинскиот телефон за да се осигурате дека исечок од телефонот случај е точна, и на јазик и копчиња може да се користи со целосна доверба.Ова е дизајн на мобилен телефон случај со уникатен модел и роман дизајн.Тоа мора да биде одличен избор за вашиот одмор подарок.Колку е добар сликата реставрација?Ние се стремиме да многу се врати на боја на сликата и усвојување на high-definition печатење технологија за да ги задоволат вашите барања за сликата на овој телефон случај на најголема мера.Ние ќе се потрудиме да им даде на клиенти добар шопинг искуство.Како функционира телефон случај се чувствувате?Овој мобилен телефон случај е светла и тенка, не ќе се зголеми тежината на телефон, и ќе ви даде добра на допир, додека подобра заштита на телефонот.Она што е во пакет?Постои само еден телефонски случај кој одговара на моделот на вашиот телефон во пакет, а не вклучува некоја заштитна фолија за екранот на телефонот.Како да се занимаваат со по-продажбата?Ние 100% гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања, можете да побарате услуги на корисниците да пријават проблем во било кое време, и вашиот проблем ќе биде решен што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста