• Новак
2 Пакет Метла Четка Држачот за Ѕид за правилно Поставена Тешки,Colleer Метла Носителот Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Складирање Организатор Алатки,3 Полици 4 Куки с?

2 Пакет Метла Четка Држачот за Ѕид за правилно Поставена Тешки,Colleer Метла Носителот Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани

Оценка на стоката:
DEN 260.88

Достапност
Производот е достапен

?【2 ПАРЧИЊА од не ' рѓосувачки челик finisher】6 топката жлебови и 8 куки, инсталиран со 16 инчен studs, многу безбедна и цврста.Кога ќе треба да се исчисти овие по користејќи го вашиот тешки алатки, совршено ќе го реши вашиот проблем и да одржите вашиот дом чист и уреден. ?【Специјален дизајн】овој ѕид монтирани тешки алатка носителот усвојува не лизгачки закачалка дизајн и специјални пролет клип.Тоа може да биде совршено се залепи за ѕидот на вашиот дом со drilled завртки и заштита.Поддршка тежината е до 50 фунти (Забелешка : поддршка тежина на сув ѕид е 30 фунти).Тоа може совршено да ги организирате вашите гаража алатки, градинарски алатки, чистење алатки, итн. ?【Едноставна операција】нашиот Ѕид-монтирани collator.Вие само треба да изберете на позицијата која ја сакате за да се инсталира, користи 6mm вежба малку да се вежба дупки, да се инсталира и да се стегне преку завртка сидро опремени со нашите производи, и ќе добиете совршен finisher tools. ?【Широк спектар на употреба】овој ѕид монтирани finisher е едноставен за ракување и цврсто инсталиран.Тоа е соодветен за вашата гаража, двор, кујна, перална, итн. ?【100% услугата】ние се придржуваат до целта на задоволство на клиентите и да се обезбеди на клиентите со 100% шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ги реши за вас во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор. ☛Да имате чиста дома, брзо ме однесе далеку!!☞Ќе добиете : ❤1 : 2-парче ѕид-монтирани метла носителот❤2 : Инсталирате додатоци❤3 : подарок box How да се користи★1. Кога ќе се избере ќе биде мазна сортирање уред е инсталиран во керамичка плочка на metope првото нешто што треба да се осигура дека metope се уредни и чисти,а потоа изберете локација ќе треба да се инсталира, удар преку 6 мм вежба малку ќе metope, удар, потоа инсталирате завртка anchorthe завртка надолу на завртки, инсталацијата е завршена. (забелешка : предмети околу 50 КГ) ★2. Кога ќе изберете да се инсталира на сув ѕид, прво изберете позиција ќе треба да ја инсталирате и вежба на ѕид со 6mm вежба малку.По drillinginstall завртки и заштита, и, конечно, да се стегне завртки за да заврши инсталацијата (забелешка : имајќи капацитет од околу 30 LBS).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста