• Новак
Мајстор Хидраулика двонасочни Хидраулични Цилиндри - Танг Универзален Хидрауличен Цилиндар 1.5 се Роди, 6 инчен Удар Танг Стил (1.5x6)

Мајстор Хидраулика двонасочни Хидраулични Цилиндри - Танг Универзален Хидрауличен Цилиндар 1.5 се Роди, 6 инчен Удар Танг

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Создаден 1.5" (OD 1.88"), мозочен Удар 6 инчен, Род 1", Повече 15", го Продолжи 21", Pin дупки 0.75".Пристаништа, SAE 6 (О-прстен шеф), Притисок 3500 PSI, Колона Оптоварување 5,300 LBs, заварени хидраулични цилиндри.Оваа танг стил универзален хидрауличен цилиндар е совршена замена за пред крајот товарачи.Ригидните замена хидраулични цилиндри работи на до 3500 PSI.Произведени во Европа, не тарифи.Мајстор трајни хидраулични цилиндри се повеќе прифатлива алтернатива на оригиналниот хидраулични цилиндри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста