• Новак
Крајната Канцеларија AdjustaView 10-Џеб Ѕид Референца Организатор со Лесно Оптоварување Џебови и Шрафовите за Монтирање

Крајната Канцеларија AdjustaView 10-Џеб Ѕид Референца Организатор со Лесно Оптоварување Џебови и Шрафовите за Монтирање

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

НАЈДЕТЕ ИНФОРМАЦИИ кои БРЗО се Обезбедува ЛЕСЕН пристап до информации што ви треба секој ден - 10 џебови екранот до 20 писмо-големина листови; за дополнителни капацитети, едноставно планината повеќе единици рамо до рамо.НЕ TACKS, БЕЗ ЛЕНТА, НЕМА ХАОС! - Adjusta View Ѕид Организатор елиминира грозен Пост-Неговата и документи tacked или снимени на вашите ѕидови.ЛЕСНО ОПТОВАРУВАЊЕ ЏЕБОВИ - Кристално јасни заштитни, лесно оптоварување, агол-навивам џебови направи вметнување на документи лесно и без creasing или нагон за чешање на окото.Секој џеб прикажува два единствено еднострана листови или еден двострано документ.СВЕТЛО ОБОЕНИ ЏЕБОВИ - Брзо директно до често користените информации ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ И ПАРИ.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Изградена од тешки-должност, горивото-украсениот полистирен, со години на употреба.Лесно месеци до ѕидот со вклучен хардвер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста