• Новак
ATNHYING Кочница Линија Формирање на Свиткување Алатка, Месинг Цевка Бендер Клешти за 3/16 Инчен, 1/4 Инчи

ATNHYING Кочница Линија Формирање на Свиткување Алатка, Месинг Цевка Бендер Клешти за 3/16 Инчен, 1/4 Инчи

Оценка на стоката:
DEN 477.36

Достапност
Производот е достапен

Големина на : Може да се користи за бакар цевки со дијаметар на 3/16 и 1/4 инчи.Функција : Цевка свиткување клешти се користи за да се наведнуваат бакар цевки во шасија, сопирачки системи, и гориво линии.Карактеристики : единствена свиткување дизајн го прави полесно и поудобно да се исправи, се наведнувам и прилагодување на бакар цевки во линија.Тоа во голема мера може да се намали штетата на бакар цевки, и во голема мера се намали на тежина и сила на организаторот на работата.Квалитет : цевка бендер клешти усвојува фалсификување на технологија и тешки-должност структура која е издржлив.Се справи со : Гумена рачка, ергономски дизајн.Удобно да се одржи и да не се лизга.ATNHYING Кочница Линија Формирање на Свиткување Алатка, Месинг Цевка Бендер Клешти за 3/16 Инчен, 1/4 Инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста