• Новак
X-DREE 1oz HDPE Пластични Лабораторија Хемиски Примерок Шише Жолто Кафена(1 мл HDPE Пластични Хемиски Примерок Шише Килибар Браун

X-DREE 1oz HDPE Пластични Лабораторија Хемиски Примерок Шише Жолто Кафена(1 мл HDPE Пластични Хемиски Примерок Шише Килибар

Оценка на стоката:
DEN 194.16

Достапност
Производот е достапен

Материјал : HDPE Пластика; Нето Тежина : 12g.Пакет Содржина : 1 x Килибар Шише; Главна Боја : Жолто Кафеава.Шише Големина : 65 x 32-милиметри / 2.56" x 1.26" (H*D); Шише Волумен Капацитет : 30ml / 1oz.Устата Внатрешна Кол. : 20mm / 0.79"(Diámetro interno де ла бока : 20 mm / 0,79' '.Земја на Производство : КИНА(País де fabricación : Кина. 1oz HDPE Пластични Лабораторија Хемиски Примерок Шише Килибар Brown1.Цилиндар тело, screwcap, дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.2.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.3.Широко се користи во различни фабрика, хемиската фабрика, класификација на пакување апликации во различни индустрии.4.Погоден за Volatil_e, лесно да се распаднат течни примерок чување, држи до 30ml/1oz.5.Добро запечатување, влага, широк спектар на употреба.0 Опис во Spanish1 оз HDPE Пластични Хемиски Примерок Шише Килибар Brown Material : plástico HDPE; peso neto : 12 g Contenido del paquete : 1 x botella де ámbar; Боја на директорот : ámbar marrón Tamaño де ла botella : 65 x 32 mm / 2.56' 'x 1.26' '(H * D); Capacidad де volumen де ла botella : 30 ml / 1 oz Diámetro interno де ла бока : 20 mm / 0,79' 'País де fabricación : Кина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста